اطلاعیه معاونت آموزشی در مورد دفاع از پروپوزال
چهارشنبه 26 بهمن 1401
اطلاعیه معاونت آموزشی در مورد دفاع از پروپوزال

اطلاعیه معاونت آموزشی در مورد دفاع از پروپوزال

 

به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد که در نیمسال بهمن ماه اقدام به اخذ درس پایان نامه نموده اند می رساند، جلسات دفاع از پروپوزال طبق جدول زمانی پیوست تشکیل می شود.

لازم است دانشجویان عزیز سه روز قبل از تاریخ جلسه به نکات زیر توجه کنند :

❌ فایل نهایی پروپوزال که به تایید هر دو استاد راهنما و مشاور رسیده

❌ فایل پی دی اف شده پاوپوینت (حداکثر ۶ اسلاید)

❌ فایل تایید عنوان از سوی ایرانداک که به امضای هر دو استاد رسیده است را  از طریق گردش دفاع از پروپوزال ارسال نمایند. هم چنین لازم است دانشجو فایل پاوپوینت و سه نسخه پرینت شده پروپوزال روز دفاع همراه داشته باشد.

جلسات حضوری و در محل کتابخانه خواهد بود.

❌ عدم دفاع از پروپوزال در زمان مقرر و یا عدم تصویب پروپوزال در جلسه دفاع سبب میشود دانشجو نتواند تا پایان شهریور ۱۴۰۲ دفاع نهایی را انجام دهد و عملا مشمول تمدید شود.

با آرزوی موفقیت

 

دانلود فایل برنامه زمانی جلسات دفاع از پروپوزال   /    دانلود فایل راهنمای گردش تصویب پروپوزال


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.