تقویم مالی

برنامه زمانبندی مالی که شامل موارد: پرداخت شهریه آموزشی علی الحساب ابتدای هر ترم تحصیلی ، تسویه حساب قبل از امتحانات پایان ترم و پرداخت شهریه فرهنگی می باشد تقویم مالی نامیده می شود.
تقویم مالی موسسه در ابتدای هر سال تحصیلی تدوین و در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.لازم است دانشجویان عزیز به تاریخ های مندرج درتقویم آموزشی بخصوص آخرین مهلت تحویل کارآموزی و پروژه دقت لازم را بنمایند. عدم ارائه کارآموزی و پروژه تا تاریخ معین در هر ترم سبب تمدید آن در نیمسال بعدی و موجب پرداخت شهریه مطابق با آئین نامه مالی موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی خواهد بود.

دانستنیهای پرداخت شهریه

مانده شهریه را میتوانید پس از حذف و اضافه و مشخص شدن میزان بدهکاری پرداخت نمائید.
پرداخت شهریه فقط بصورت اینترنتی می باشد لذا پس از اخذ "رمز دوم" ازطریق دستگاههای خودپرداز عضو شبکه شتاب، "راهنمای پرداخت اینترنتی شهریه" را از منوی مالی و اداری در سایت www.apadana.ac.ir دانلود و مطالعه فرمائید.
نکته انتخاب: گزینه "امورآموزشی (علی الحساب شهریه ثابت ومتغیر)" جهت پرداخت شهریه آموزشی وگزینه "امورفرهنگی" جهت پرداخت شهریه فرهنگی الزامی است و هرگونه پرداخت وجه به غیر از روش مذکور غیرقابل بازگشت می باشد.
درصورت تصمیم به انصراف، مرخصی و مهمانی، قبل از هرگونه اقدام "آئین نامه های مالی" مرتبط را در سایتwww.apadana.ac.ir در "منوی مالی و اداری" مطالعه فرمائید.
دانشجویان متقاضی دریافت وام صندوق رفاه میبایست قبل از شروع هرنیمسال تحصیلی بر روی گزینه "صندوق رفاه" از منوی "مالی و اداری" در سایت www.apadana.ac.ir کلیک کرده، و پس از کسب اطلاعات لازم به سرکارخانم پورتویسرکانی (دفتر ریاست) مراجعه نمایند.
دانشجویان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران می بایست قبل از شروع هرنیمسال تحصیلی ضمن مراجعه به واحد امور مالی سرکارخانم قادری، شهریه امورفرهنگی خود را بصورت اینترنتی پرداخت نمایند.
دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی میتوانند پس ازپرداخت شهریه ،پرینت تراز مالی تایید شده توسط امورمالی را به اداره مربوطه جهت دریافت شهریه خود ارائه نمایند


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.