دانشگاه چاپ پایان نامه دانشجویان مقطع ارشد
چاپ پایان نامه دانشجویان مقطع ارشد

مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی برای چاپ پایان نامه دانشجویان مقطع ارشد

دانشگاه آخرین مهلت دفاع از پروپوزال
آخرین مهلت دفاع از پروپوزال

بر اساس مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی  آخرین مهلت دفاع از پروپوزال در نیمسال جاری ۲۲ اردیبهشت ماه لغایت ۲۷  اردیبهشت ماه می باشد.

...
پژوهشی صدور بیش از ۱۳۰۰ گواهی در کارگاه‌های توانمندسازی برگزارشده در اردیبهشت و خرداد ماه ۱۴۰۲
صدور بیش از ۱۳۰۰ گواهی در کارگاه‌های توانمندسازی برگزارشده در اردیبهشت و خرداد ماه ۱۴۰۲
معاونت پژوهشی دانشگاه با افتخار اعلام می‌کند که در کارگاه‌های توانمندسازی، که در اردیبهشت و خرداد ماه سال ۱۴۰۲ برگزار شد، بیش از ۱۳۰۰ گواهی برای شرکت‌کنندگان صادر شده است. این کارگاه‌ها با هدف افزایش ...
دانشگاه شماره های تماس با مؤسسه آموزش عالی آپادانا
شماره های تماس با مؤسسه آموزش عالی آپادانا

(ساعت پاسخگویی به دانشجویان گرامی روزهای شنبه تا چهارشنبه 8 الی 15:30 می باشد).

چاپ پایان نامه دانشجویان مقطع ارشد

مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی برای چاپ پایان نامه دانشجویان مقطع ارشد

آخرین مهلت دفاع از پروپوزال

بر اساس مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی  آخرین مهلت دفاع از پروپوزال در نیمسال جاری ۲۲ اردیبهشت ماه لغایت ۲۷  اردیبهشت ماه می باشد.

صدور بیش از ۱۳۰۰ گواهی در کارگاه‌های توانمندسازی برگزارشده در اردیبهشت و خرداد ماه ۱۴۰۲
معاونت پژوهشی دانشگاه با افتخار اعلام می‌کند که در کارگاه‌های توانمندسازی، که در اردیبهشت و خرداد ماه سال ۱۴۰۲ برگزار شد، بیش از ۱۳۰۰ گواهی برای شرکت‌کنندگان صادر شده است. این کارگاه‌ها با هدف افزایش مهارت‌ها و دانش فنی
امضاء تفاهم نامه بین المللی
امضاء تفاهم نامه بین دانشگاه آپادانا و دانشگاه ماناو راشنا هند

دانشکده فنی مهندسی در سال 1388 با تاسیس رشته عمران کار خود را آغاز و با توسعه سایر گروه­ها و رشته ها گسترش یافت. این دانشکده در حال حاضر دارای شش گروه، هفده رشته مقطع (شامل چهار رشته کارشناسی ارشد و 12 رشته کارشناسی و کاردانی) و 14 هیات علمی است. گروه عمران دانشکده دارای رشته های کارشناسی ارشد سازه و مدیریت ساخت، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی عمران می باشد. گروه کامپیوتر دارای رشته های کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و نرم افزار، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی کامپوتر است. گروه های مهندسی پزشکی و صنایع در مقطع کارشناسی پیوسته، گروه مهندسی برق در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و گروه نقشه برداری در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی فعالیت دارد.

دانشکده مفتخر است از حضور پروفسور قهرمانی، پروفسور جهرمی، پروفسور مشکسار، پروفسور شریعت و دکتر رنجبران (اساتید بازنشسته دانشکده فنی مهندسی دانشگاه شیراز)، به عنوان عضو هیات علمی تمام وقت بهره می برد.

ورود به دانشکده

دانشکده هنر و معماری در سال 1387 با تاسیس رشته معماری کار خود را آغاز و با توسعه سایر گروه­ها و رشته ها گسترش یافت. این دانشکده در حال حاضر دارای چهار گروه، نوزده رشته مقطع (شامل ده رشته کارشناسی ارشد و 9 رشته کارشناسی و کاردانی) و دوازده هیات علمی است. گروه معماری دانشکده دارای رشته های کارشناسی ارشد معماری، معماری داخلی، مدیریت ساخت و پروژه، گروه شهرسازی دارای رشته های کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری، گروه هنر دارای رشته های کارشناسی ارشد پژوهش هنر و ارتباط تصویری و گروه دوخت داری رشته کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس است. تمام گروه ها در مقاطع کارشناسی پیوسته، ناپیوسته و کاردانی نیز فعالیت دارند.

ورود به دانشکده

دانشکده علوم انسانی در سال 1395 با تاسیس رشته مدیریت صنعتی کار خود را آغاز و با توسعه سایر گروه­ها و رشته ها گسترش یافت. این دانشکده در حال حاضر دارای سه گروه، دوازده رشته مقطع (شامل 6 رشته کارشناسی ارشد و 6 رشته کارشناسی پیوسته) و دوازده هیات علمی است. گروه مدیریت دانشکده دارای رشته های کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار(MBA)  گرایش مالی، کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک منابع انسانی و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی(مدیریت بازاریابی)، کارشناسی پیوسته مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی ومدیریت بانکی می باشد. گروه حقوق دانشکده دارای رشته های کارشناسی ارشد حقوق گرایش مالی و اقتصادی، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناسی پیوسته حقوق می باشد. گروه روان­شناسی دانشکده شامل رشته­ی کارشناسی ارشد روان­شناسی بالینی و کارشناسی پیوسته روان­شناسی می­باشد.

دانشکده علوم انسانی مفتخر است از حضور اساتید بزرگوار و برجسته­ای مانند دکترحسن حق­شناس، استاد تمام روان­شناسی و بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر علی نقی مصلح شیرازی، استاد تمام مدیریت و بازنشسته دانشگاه شیراز، دکتر علی اصغر حاتمی دانشیار حقوق و بازنشسته دانشگاه شیراز و سرکار خانم باغبان باشی به عنوان عضو هیات علمی تمام وقت بهره­مند است. 

ورود به دانشکده

دانشکده علوم پایه و علوم اجتماعی در سال 1394 با تاسیس رشته حسابداری کار خود را آغاز و با توسعه سایر گروه­ها و رشته ها گسترش یافت. این دانشکده در حال حاضر دارای سه گروه، شش رشته مقطع و است. گروه حسابداری دارای رشته های کارشناسی پیوسته حسابداری، کارشناسی ناپیوسته حسابداری و کاردانی پیوسته حسابداری است. گروه تربیت بدنی داری رشته کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی (گرایش مدیریت راهبردی) و کارشناسی پیوسته علوم ورزشی می باشد. گروه میکروبیولوژی نیز در مقطع کارشناسی پیوسته فعالیت دارد.

ورود به دانشکده

انتخاب واحد
1403/04/27 لغایت 1403/04/29
آغاز ترم تحصیلی
1403/04/30
حذف و اضافه
-
شروع کلاس پس از نوروز
-
حذف نهایی
-
ارزشیابی اساتید
-
فعال شدن کارت امتحانی
-
پایان ترم تحصیلی
1403/06/01
امتحان نهایی
1403/06/03 لغایت 1403/06/07
تحویل کارآموزی
1403/08/15
تحویل پروژه
1403/06/31
مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.