صندوق رفاه


قابل توجه دانشجویان محترم

 

 به اطلاع می رساند جهت رفاه حال دانشجویان برای  پرداخت بخشی از بدهی شهریه، وام دانشجویی صندوق رفاه درنظر گرفته شده است. لذا دانشجویانی که قصد گرفتن وام شهریه دانشجویی دارند به موارد ذیل توجه نمایید :

* وام صندوق رفاه فقط برای شهریه می باشد و از بدهی دانشجو کسر میگردد و مستقیما به حساب شهریه واریز میشود.

* خواهشمند است تمامی فایل های پیوست شده را به دقت مطالعه و عمل نمایید.

خواهشمند است از مراجعه به صورت حضوری جهت پرسیدن سوالات مربوط به صندوق رفاه اکیداً خودداری نمایید. لازم به ذکر است تمامی موارد در فایل پیوست به صورت کامل توضیح داده شده است.

* اخذ وام صندوق رفاه نیازمند یک ضامن با مشخصات ذیل الزامی می باشد :

یک شخص کارمند (فیش حقوقی + گواهی کسر از حقوق + سند تعهد محضری)

 دانشجویانی که از سال 1399 به قبل از وام صندوق رفاه استفاده کردند و همچنین دانشجویان جدید الورود، می بایستی از سند تعهد جدید که در فایل های پیوست موجود می باشد را در دفاتر اسناد رسمی تنظیم و همراه مدارک ضامن به صورت حضوری به دانشگاه تحویل نمایند. لازم به ذکراست نیازی به حضور ضامن در دانشگاه نمی باشد

دانشجویانی که در مقطع جدید و یا برای بار اول می خواهند از وام صندوق رفاه استفاده نمایند بایستی ابتدا در سامانه فوق الذکر ثبت نام خود را انجام دهند و پس از تایید دانشگاه، مجددا وارد سامانه صندوق رفاه شده و درخواست وام خود را (وام شهریه) ثبت و سپس مدارک لازمه را به امور مالی تحویل نمایند 

برای دانلود فایل پیوست کلیک کنید


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.