سوالات متداول
با سلام. من امسال دیپلم گرافیک گرفتم و چجوری میتونم رشته ی طراحی لباس در این موسسه بخونم؟ ثبت نام به چه صورت هست؟

با سلام

برای ورود به رشته طراحی لباس 3 راهکار وجود دارد : 

1 - دیپلم طراحی لباس بگیرید و مستقیما وارد رشته کاردانی طراحی لباس یا طراحی دوخت شوید.

2 - ابتدا کاردانی گرافیک بگیرید سپس برای کاردانی به کارشناسی وارد رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی لباس شوید. 

3 - در صورتیکه دیپلم 6.3.3 دارید ( سال دوازدهم را نیز گذرانده اید ) می توانید وارد رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس شوید که متاسفانه این مؤسسه این کد / رشته را ندارد.

موفق باشید.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

باسلام لطفا راهنمایی بفرمایید برای مقطع ارشد هم دانشگاه آپادانا بدون کنکور ثبت نام انجام می دهد؟

با سلام

خیر. پذیرش در کلیه رشته های ارشد این مؤسسه از طریق آزمون می باشد.آزمون ارشد در تاریخ های 15 و 16 و 17 مرداد ماه سال 99 برگزار گردید. جهت شرکت در آزمون ارشد سال 1400 بایستی اخبار و اطلاعیه های سازمان سنجش را از طریق www.sanjesh.org  پیگیری نمائید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر من دیپلم ریاضی هستم و کاردانی مدیریت صنعتی رو گذروندم میتونم تغییر رشته بدم حقوق برای کارشناسی؟؟ مهلت ثبت نام تا کی هست؟ چه مدارکی نیاز هست؟؟

با سلام

بله می توانید. پذیرش در رشته حقوق بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 از طریق مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم ، پیش دانشگاهی و کاردانی 

موفق باشید.

سلام وقت بخير ، من فارغ التحصيل ١٣٩٨/٠٩/١٢ كارشناسى عمران آزاد شيراز هستم و سنواتم تا ١٢ آذر ٩٩ وقت داره ، دنبال كارهاى فارغ التحصيلى هستم و در حال تكميل هستن سوالم اينه كه ميتونم براى ارشد گرايش عمران سازه يا به خصوص عمران - مزيريت ساخت رو در موسسه آپادانا بدون كنكور ثبت نام كنم ؟ ممنون

با سلام

این مؤسسه رشته ارشد عمران سازه و ارشد عمران مدیریت ساخت دارد ولی پذیرش صرفا از طریق شرکت در آزمون می باشد.این آزمون در تاریخ های 15 و 16 و 17 مرداد ماه سال 99 برگزار گردید. در صورت حل شدن مسئله نظام وظیفه، جهت ثبت نام در آزمون بعدی ( سال 1400 ) بایستی اخبار سازمان سنجش را پیگیری نمائید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخير من دانشجوارتباط تصويرى هستم ميخواستم بدونم ميتونم انتقالى بگيرم و اين دانشگاه ثبت نام كنم؟

با سلام

در صورتیکه دانشگاه مبدا با درخواست انتقالی شما موافقت کند بله در غیر اینصورت راهکار این است : از آن دانشگاه انصراف داده و جهت اخذ پذیرش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید. مهلت ثبت نام 99/5/5 لغایت 99/6/2 می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

ثبت نام از طریق سایت سنجش در صورتی که ازمون نداده باشم و بخوام در رشته روانشناسی کارشناسی پیوسته ثبت نام کنم چطور انجامش بدم

با سلام

پذیرش در رشته روانشناسی بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 از طریق مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من دیپلم تجربی دارم میخواستم بدونم امکانش هست من در رشته ی روانشناسی ثبت نام کنم؟ و اینکه شهریه ی این رشته چقدره؟

با سلام

در صورتیکه دیپلم متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز  : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس

مجموع شهریه ثابت و متغیر برای ورودی سال 98 حدودا ترمی 1500000 تومان است.

موفق باشید.

باسلام . من با دیپلم رشته علوم انسانی میتونم برای رشته ی مهندسی معماری یا رشته ی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ؟

با سلام

در صورتیکه دیپلم متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید در هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته این مؤسسه ثبت نام نمائید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز  : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس

در خصوص دانشگاه آزاد بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.

موفق باشید.

سلام،روزگارتون خوش،من کاردانی طراحی و دوخت گرفتم میتونم ادامه تحصیل در رشته ی مرمت وباستان شناسی داشته باشم؟

با سلام

بله می توانید . این مؤسسه دارای کد / رشته مرمت و احیاء بناهای تاریخی می باشد ولی متاسفانه به دلیل عدم استقبال داوطلبان معمولا به حد نصاب نمی رسد و تشکیل نمی گردد. ضمنا امکان ثبت نام در رشته ی تحصیلی خودتان ( کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت و طراحی پوشاک ) وجود دارد و مهلت ثبت نام آن از تاریخ 99/6/10 لغایت 99/6/13 در سایت سنجش www.sanjesh.org می باشد.

موفق باشید.

سلام من دیپلم تجربی دارم میخاستم بدونم میتونم درمقطع کارشناسی پیوسته رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدم؟

با سلام

در صورتیکه دیپلم دوره متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) و یا دوره پیش دانشگاهی را نیز گذرانده باشید بله می توانید در رشته مهندسی کامپیوتر در این مؤسسه ثبت نام نمائید. در صورت تمایل لطفا جهت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید.

مدارک : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی 

در خصوص دانشگاه آزاد بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.

موفق باشید.

سلام ببخشید من مدرک دیپلم تجربی رو دارم.۲ سال پیش هم گرفتم.خواستم بپرسم که ایا بدون کنکور میتونم رشته ی معناری بخونم؟؟

با سلام

در صورتیکه دوره پیش دانشگاهی را نیز گذرانده اید بله می توانید بر اساس سوابق تحصیلی در رشته مهندسی معماری ثبت نام نمائید. لطفا در بازه زمانی 99/05/05 لغایت 99/06/02 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی 

موفق باشید.

سلام من دیپلمم رو سال 98 گرفتم .کنکور دادم ولی انتخاب رشته نکردم امسال میخوام رشته معماری داخلی بخونم آیا امکانش هست که در دانشگاه آپادانا بخونم بدون کنکور؟؟ شرایطش چیه؟

با سلام

بله می توانید ولی این مؤسسه در مقطع کارشناسی، رشته مهندسی معماری و در مقطع ارشد، رشته معماری داخلی دارد. در صورت تمایل لطفا از تاریخ 99/05/05 لغایت 99/06/02 با در دست داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام حضوری مراجعه فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه دوم برای نظام 6.3.3 ویا مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی 

موفق باشید.

لطفا یه چارت از دروس رشته حقوق مختص اپادانا بگزارید ممنون

با سلام

چارت دروس کلیه رشته ها در سایت موسسه به آدرس apadana.ac.ir در بخش دانشکده علوم انسانی - کارشناسی پیوسته حقوق - سمت راست منوی چارت درسی - دانلود فایل چارت درسی قابل دسترس می باشد.

موفق باشید.

باسلام ممنون از سایت خوبتون... چندسال پیش دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی عمران_عمران یک ترم خوندم وترمهای بعدی نرفتم انصرافم ندادم میتونم برم دانشگاه عمران_عمران ادامه بدم در صورتی که چندسالی میشه عمران_عمران حذف شده؟؟

با سلام 

با توجه به اینکه در این مؤسسه رشته اجرائی عمران جایگزین رشته عمران عمران شده است در صورت تمایل می توانید در رشته اجرائی عمران ثبت نام نموده و واحدهایتان را تطبیق دهید . در صورت تمایل به ادامه تحصیل در رشته عمران عمران بایستی از دانشگاه موردنظرتان ( دانشگاه آزاد ) پیگیری فرمائید.

ضمناً مهلت ثبت نام در رشته اجرائی عمران از تاریخ 99/6/10 لغایت 99/6/13 در سایت سنجش می باشد.

موفق باشید.

سلام ، من فوق دیپلم رشته گرافیک دارم میخواستم کارشناسی رشته طراحی دوخت بخونم امکانش هست؟ بعد هزینه دانشگاه چقدر میشه ؟

با سلام

بله پذیرش در این رشته بر اساس سوالق تحصیلی می باشد و مهلت ثبت نام آن از تاریخ 99/06/10 لغایت 99/06/13 در سایت سنجش www.sanjesh.org می باشد. در خصوص شهریه بایستی با امور مالی موسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 118 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

بنده دیپلم تجربی دارم ولی میخواستم تغییر رشته بدم برم رشته طراحی دوخت ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام

برای ورود به رشته طراحی دوخت حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت داشته باشید. با دیپلم تجربی باید کد/ رشته کارشناسی پیوسته طراحی دوخت را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه تاکنون این رشته را ندارد. یا بایستی ابتدا مدرک کاردانی یا فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس برای ورود به رشته/مقطع کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت اقدام نمائید.

موفق باشید.

سلام من دیملم تجربی دارم می تونم برای طراحی دوخت یا طراحی پوشاک ثبت نام کنم

با سلام

خیر برای ورود به رشته طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک داشته باشید. با دیپلم تجربی باید کد/ رشته کارشناسی پیوسته طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه تاکنون این رشته را ندارد. یا بایستی ابتدا مدرک کاردانی یا فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس برای ورود به رشته/مقطع کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک اقدام نمائید.

موفق باشید.

سلام ببخشید میخواستم بودنم من با دیپلم تجربی می تونم در دانشگاه دولتی بدون کنکور طراحی لباس بخونم؟

با سلام

کد رشته طراحی لباسی که این مؤسسه دارد، کارشناسی ناپیوسته ست ( یعنی مختص دارندگان مدرک کاردانی یا فوق دیپلم می باشد ). ضمناً کد رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس ( مختص دارندگان دیپلم ) نیز وجود دارد که  بایستی از همان دانشگاه دولتی ای که مدنظرتان است بپرسید.

موفق باشید.

سلام ببخشید با دیپلم تجربی میشه بدون کنکور در دانشگاه دولتی رشته ی طراحی لباس خوند؟؟

با سلام

کد رشته طراحی لباسی که این مؤسسه دارد، کارشناسی ناپیوسته ست ( یعنی مختص دارندگان مدرک کاردانی یا فوق دیپلم می باشد ). ضمناً کد رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس نیز وجود دارد که  بایستی از همان دانشگاه دولتی ای که مدنظرتان است بپرسید.

موفق باشید.

سلام . خسته نباشید میشه بفرمایید داشگاه آپادانا در شیراز رشته طراحی پارچه و لباس درمقطع کارشناسی داره یا نه ؟ و اینکه با مدرک دیپلم رشته علوم انسانی هم میشه وارد این رشته شد؟ یا با مدرک لیسانس IT از پیام نور میشه ؟

با سلام

بله این مؤسسه دارای رشته طراحی پوشاک در مقطع کارشناسی ناپیوسته و طراحی پارچه و لباس در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. برای ورود به مقطع کارشناسی بایستی مدرک کاردانی ( در هر رشته ای ) و برای ورود به مقطع ارشد بایستی مدرک کارشناسی ( در هر رشته ای ) داشته باشید. 

خیر فقط با مدرک دیپلم کارودانش یا فنی حرفه ای در رشته طراحی لباس و زیرشاخه های آن می توان وارد این رشته شد.

موفق باشید.

با سلام من اومدم دانشگاه برا نامه انصرافی گفتن باید از داخل سایت انجام بدین ولی داخل سایت نیس هرچی نگا میکنم 

با سلام

پس از اینکه وارد پنل شخصی تان شدید، از آیکون مکاتبات اداری منوی فرم های درخواست - درخواست تسویه حساب - بابت انصراف را انتخاب نموده و سمت راست بر روی مشخصات اصلی کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید و کلید ارسال را بزنید. در صورتیکه موفق به انجام آن نشدید لطفا حضوری مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

پیرو سوال قبلی میخواستم بدونم من دیپلمم برای سال ۸۲ هست و الان میشه تطبیق داد با رشته دوخت و طراحی ؟

با سلام

بایستی به مدارس فنی و حرفه ای و یا کارودانش مراجعه فرمائید.

موفق باشید. 

سلام سوالم اینه که من بخوام دیپلم کامپیوتر رو با رشته طراحی دوخت تطبیق بدم چه درسهایی رو باید بگیرم ؟ و اینکه فقط از طریق مدارس هنرستان میشه این تطبیق رو انجام داد ؟

با سلام

بایستی به مدارس فنی و حرفه ای و کارو دانش مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

دخترم مقطع لیسانس معماریه درس تاریخ اسلامو پاس کرده آیا باید تاریخ و تمدن اسلامیو هم پاس کنه ؟؟؟؟ راهنماییم کنید لطفا دارم دیوونه میشم چون فرم ترم آخر پر کرده ولی این درس توی دروسش نیست

با سلام

جهت بررسی نیاز به اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی و شماره دانشجوئی می باشد.

موفق باشید.

سلام شهریه کاردانی کامپیوتر چقدر هست؟ و برای ورود به دانشگاه نیاز به کنکور هست یا معدل؟؟؟

با سلام

در خصوص شهریه لطفا با امور مالی مؤسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 112 تماس حاصل فرمائید. ثبت نام در رشته کاردانی کامپیوتر طبق اطلاعیه های سازمان سنجش در بازه های زمانی تعیین شده و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید من فارغ التحصیل پیش دانشگاهی رشته ی تجربی هستم وخواستم ببینم واسه ی رشته ی طراحی لباس در موسسه شما باید چیکار کنم؟

با سلام 

با پیش دانشگاهی تجربی می توانید در رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس ثبت نام کنید که متاسفانه این مؤسسه این کد/رشته را ندارد. این موسسه کد/ رشته کاردانی پیوسته طراحی دوخت دارد که مختص فارغ التحصیلان دیپلم رشته طراحی دوخت از هنرستان و کارودانش می باشد. و کد/رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت دارد که مختص فارغ التحصیلان کاردانی می باشد. راهکار دیگر اینکه با پیش دانشگاهی تجربی، ابتدا یه فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید بعد برای مقطع کاردانی به کارشناسی ، می توانید در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت این مؤسسه ثبت نام کنید.

موفق باشید.

با سلام خاستم ببینم اگه دیپلم نقشه کشی ساختمان کاردانش داشته باشم میتونم واسه مهندسی معماری آپادانا بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنم

با سلام

در صورتیکه دیپلم دوره دوم متوسطه ( سال دوازدهم را نیز گذرانده باشید ) بله می توانید . در غیر اینصورت می توانید ابتدا در رشته / مقطع کاردانی نقشه کشی معماری ثبت نام و سپس در مقطع کاردانی به کارشناسی معماری ادامه تحصیل دهید.

موفق باشید.

برای رشته نقشه کشی معماری کاردانی آیا کلاس تشکیل میشود ؟ هر ساله چند نفر در این مقطع تحصیل میکنند؟

با سلام

بله تا پایان نیمسال اول 99-98 همه کلاس ها بصورت حضوری تشکیل می شده ولی پس از آن بدلیل شیوع بیماری کرونا کلاس ها بصورت آنلاین برگزار شده است. برای شروع نیمسال مهر ماه سال 99 نیز با توجه به نظر ستاد بحران کرونا بستگی به دستور وزارت علوم دارد. لازم به ذکر است که همه ساله تاکنون تعداد ثبت نامی های این رشته / مقطع به حد نصاب رسیده است.

موفق باشید.

سلام ،خسته نباشید من دوازدهم تجربی هستم و امسال دیپلم میگیرم.و معدلمم بالاست ،ایا میتونم وارد این دانشگاه بشم با مدرک تجربی ؟؟؟؟؟مثلا رشته گرافیک

با سلام

بله می توانید .

پذیرش در رشته گرافیک ( ارتباط تصویری ) بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و مهلت ثبت نام آن همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری می باشد که احتمال می رود اواخر شهریور ماه باشد. لطفا هر هفته اطلاعیه های سازمان سنجش را مطالعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام شهریه رشته معماری (نقشه کشی) دانشگاه اپادانا چقدر هست؟ و اینکه من کاردانی معماری را از دانشگاه ملی شهر خودم اخذ کردم امکان داره وارد دانشگاه اپادانا شم بدون کنکور؟

با سلام

در خصوص شهریه لطفا با امور مالی مؤسسه با تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 112 تماس حاصل فرمائید. 

در خصوص رشته کارشناسی ناپیوسته معماری : این رشته برای ورودی مهر ماه  با آزمون می باشد و بایستی در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت فرمائید.و برای تکمیل ظرفیت ورودی بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. 

موفق باشید.

سلام من میخواهم در رشته طراحی ذوخت ثبتنام کنم ولی نمیتوانم چون تو سایت چیزی نمیبینم لطفا راهنماییم کنید باید چکار کنم ممنون

با سلام

علیرغم اینکه ثبت نام در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون می باشد، ولی باید در بازه زمانی تعیین شده از طرف سازمان به سایت سنجش مراجعه و درخواست پذیرش نمائید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام من دانشجو ورودی ۹۵ عمران دانشگاه آزاد هستم بنا به دلایلی میخام دانشگاه رو عوض کنم بیام‌آپادانا میخاستم بدونم درس ها تطبیق داده میشه ؟

با سلام

بله تطبیق انجام می شود. ضمناً جهت نحوه ورود به این رشته در این مؤسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 ( خانمها بلاغی و مرادی ) تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام ، ببخشید من دیپلم کارودانش درسال 98 درسهایم تموم شد ولی به علت کرونا مدرک دیپلم صادر نشد لطفا بفرمایید کی صادر می شود

با سلام

در خصوص صدور مدرک دیپلم تان، بایستی از مدرسه ای که دیپلم گرفته اید پیگیری نمائید.

موفق باشید.

من الان رشتم کاردانی پیوسته معماری ازادم بد دوترم‌گذروندم بد میشه تغییر رشته بدم بتونم تبدیل کنم به کارشناسی چه دانشگاه ازاد یا همین دانشگاه اپادانا ولی کنکور ندادم ?

با سلام

بستگی به دیپلم تان دارد در صورتیکه پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم گذرانده باشید بله می توانید تغییر رشته دهید در غیر اینصورت ابتدا بایستی مقطع کاردانی را در همان رشته معماری به اتمام برسانید و سپس برای کارشناسی ناپیوسته می توانید تغییر رشته دهید.

موفق باشید.

جند ماه ورود به کاربری سایتم نبوده در حال حاضر برای ورود مشکل کد کاربری اعلام میکنه

با سلام

برای بررسی مشکل ، نیاز به اطلاعاتی نظیر شماره دانشجوئی و کد ملی می باشد. لذا خواهشمند است با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 ( خانم بلاغی ) تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید کارشناسی ناپیوسته رشته ی ارتباط تصویری هم دارین؟

با سلام

بله و پذیرش در این رشته / مقطع از طریق آزمون کاردانی به کارشناسی می باشد.

موفق باشید.

ایا کارشناسی رشته میکروبیولوژی پزشکی در دانشگاه اپادانا دارید؟

با سلام

خیر .

موفق باشید.

دانشگاه اپادانا چه رشته هایی از هنرو داره،تیاتر یا سینما رو داره؟

با سلام

رشته های معماری، شهرسازی، نقاشی، ارتباط تصویری، گرافیک، طراحی پوشاک و طراحی دوخت 

خیر متاسفانه این مؤسسه رشته های تئاتر و سینما ندارد.

موفق باشید.

سلام و خسته نباشید آیا تطبیق رشته کارشناسی مشاوره در دانشگاه آزاد با رشته طراحی مد و لباس امکان پذیر است؟؟؟و رشته طراحی لباس و مد در دانشگاه های آزاد هنر شیراز وجود دارد؟؟؟

با سلام

صرفاً دروس عمومی و مشترک بین دو رشته تطبیق داده می شود . این مؤسسه رشته مدنظر شما را دارد . در خصوص دانشگاه آزاد بایستی سوالتان را از همان دانشگاه بپرسید.

موفق باشید.

من تو هنرستان رشته فتوگرافیک خوندم و کلاس دوازدهم هم خوندم و فارغ التحصیل شدم میخواستم بدونم امکانش هست در رشته شهرسازی در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل بشم؟

با سلام

بله و پذیرش در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. قابل ذکر است مهلت ثبت نام در رشته / مقطع کارشناسی پیوسته مهندسی شهرسازی همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری می باشد که احتمال می رود اواخر شهریور ماه باشد . لطفا هر هفته اطلاعیه های سازمان سنجش را مطالعه فرمائید.

موفق باشید.

با سلام و عرض ادب، میشه لطف کنید بفرمایید در دانشگاه آپادانا رشته طراحی و دوخت بدون کنکور هم دارید؟ اگر بله، ثبت نام از کی شروع میشه؟؟

با سلام

بله . ثبت نام این رشته در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، برای هر دو ورودی مهر ماه و بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد که مهلت اخذ پذیرش برای ورودی مهر ماه سپری شده است و مهات اخذ پذیرش برای ورودی بهمن ماه متعاقباً اعلام  می گردد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با دیپلم تجربی میشه رشته طراحی دوخت تو دانشگاه دولتی خوند؟!

با سلام

در صورتیکه رشته موردنظر شما کارشناسی پیوسته طراحی دوخت باشد، بله و در غیر اینصورت بایستی حتما دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

 

سلام خسته نباشید من موسسه غیرانتفاعی خرد بوشهر تحصیل میکنم برای ترم بهمن ۹۹ اگه بخوام انتقالی بگیرم چه چیزی نیاز دارم؟ امکانش هست منتقل شم اونجا؟ کی باید اقدام کنم برای انتقالی؟

با سلام

برای انتقالی ابتدا بایستی موافقت دانشگاه مبدا ( مؤسسه غیرانتفاعی خرد بوشهر) را بگیرید سپس درخواست تان را جهت بررسی به این مؤسسه ارائه دهید و در صورتیکه این مؤسسه رشته ی تحصیلی شما را داشته باشد با انتقالی شما موافقت می گردد.

در صورتیکه دانشگاه مبدا با درخواست انتقالی شما موافقت نکند، می توانید انصراف داده و جهت پذیرش جدید در این مؤسسه اقدام نمائید.

موفق باشید.

من کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی کنترل گرایش فرایند رو دارم از دانشگاه غیر انتفاعی سال 92 فارغ‌التحصیل شدم و سربازی رفت ام پايان خدمت دارم می خواستم ببینم می تونم کارشناسی برق قدرت رو در دانشگاه شما بخونم

با سلام

بله می توانید . 

لطفاً جهت دریافت مشاوره برای ورود به این رشته با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و  یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام ببخشید من رشته نقشه برداری ثبت نام کردم مگه شهریه اولیه باید بدیم یا همش آخر ترم باید بپردازیم

با سلام

موقع ثبت نام در ابتدا بایستی مبلغ 500 هزار تومان بصورت علی الحساب پرداخت نمائید و مابقی آن در بازه زمانی تعیین شده ( تا قبل از شروع امتحانات پایان ترم ) باید تسویه حساب گردد.

موفق باشید. 

سلام خسته نباشین میخواستم بدونم رشته طراحی ودوخت با طراحی پوشاک چ تفاوتی باهم دارن؟

با سلام

تقریبا در بیشتر دروس یکسان هستند بجز چندین درس . لذا لطفا چارت درسی هر دو رشته که بر روی سایت می باشد را مطالعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام من در رشته ي طراحي و دوخت در دانشگاه آپادانا ثبت نام كردم قرار بوده تماس بگيرن ولي خبري نيست چون شهرستان حضور دارم خواستم بدونم زمان پرداخت شهريه كي هست

با سلام

انتخاب واحد شما انجام شده و در سامانه قابل مشاهده می باشد. ضمناً شروع کلاسها از تاریخ 98/11/12 می باشد.

موفق باشید.

بنده دو ترم دیگه دارم یعنی بهمن امسال و مهر سال دیگه و کارشناسی رو تموم می کنم و بهمن سال دیگه می تونم برم ارشد ایا واجد شرایط رو دارم که شرکت کنم در کنکور ارشد چون در دفتر چه زده فارق التحصیلان تا تاریخ ۳۱ شش ۹۹ می تونن شرکت کنن

با سلام

بله در کنکور شرکت کنید و در صورتیکه در این مؤسسه پذیرفته شوید ، پس از مکاتبه با سازمان توسط این مؤسسه و انجام مراحل قانونی در صورت اخذ مجوز از سازمان شما می توانید از نیمسال بهمن آغاز به تحصیل نمائید.

موفق باشید.

سلام رشته کارشناسی مهندسی پزشکی دانشگاه اپادا ناکدوم گرایش است ؟؟

با سلام

هیچ یک از رشته ها در مقطع کارشناسی گرایش ندارند. همچنین رشته مهندسی پزشکی این مؤسسه نیز فاقد گرایش می باشد.

موفق باشید.

با سلام وقتتون بخیر. ببخشید من کارشناسی مهندسی کشاورزی گرایش اقتصاد خوندم و ارشد هم مهندسی صنایع غذایی خوندم. میخوام بدونم با این تغییر رشته میتونم مسئول فنی کارخانه باشم؟

با سلام

بستگی به کارخانه دارد . لطفا جهت مشاوره بیشتر با جناب آقای دکتر فیلی با شماره تلفن 07136987 داخلی 123 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

باسلام، من رشته ام توهنرستان کامپیوترهستش، برای ورودبه دانشگاه بدون مدرک پیش دانشگاهی ایاامکانش هست؟.... ممنون.

با سلام

بله اما فقط می توانید در رشته کاردانی کامپیوتر پذیرش شوید، به شرط اینکه مشکل نظام وظیفه نداشته باشید.

موفق باشید.

ایا یا دیپلم گرافیک کامپیوتر میتونم روانشناسی دانشگاه ازاد شرکت کنم

با سلام

در صورتیکه منظور شما رشته روانشناسی این مؤسسه می باشد، اگر دیپلم متوسطه دوم دارید بله در غیر اینصورت بایستی سال دوازدهم را بگذرانید. و در صورتیکه منظور شما رشته روانشناسی دانشگاه آزاد می باشد، بایستی از همان دانشگاه موردنظر بپرسید.

موفق باشید.

خسته نباشید من دیپلم فنی حرفه ای الکترونیک دارم میخواستم بدونم میتونم رشته ی زبان انگلیسی رو انتخاب کنم؟

با سلام

در صورتیکه مدرک دیپلم دوره دوم متوسطه و یا پیش دانشگاهی داشته باشید بله می توانید در غیر اینصورت خیر.

موفق باشید.

با سلام وخسته نباشید اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی بدون آزمون کی اعلام میشه؟؟

با سلام

حدودا بهمن ماه اعلام می شود.

موفق باشید.

با سلام ببخشید . رشته تربیت بدنی ثبت نام کردم در آذر ماه ۹۸ . برای انتخاب واحد و پرداخت هزینه کی مراجعه کنم . متشکرم

با سلام

لطفا تقویم آموزشی که بر روی سایت به آدرس www.apadana.ac قسمت آموزش - تقویم آموزشی قرار دارد، مطالعه نموده و در تاریخ مشخص شده جهت واریز شهریه و انتخاب واحد آنلاین اقدام فرمائید.

موفق باشید.

با سلام . ببخشید پسرم در رشته تربیت بدنی در آذر ماه ۹۸ ثبت نام کردم برای انتخاب واحد و‌پرداخت هزینه کی باید مراجعه کنم؟

با سلام 

لطفا به تقویم آموزشی در سایت مؤسسه به آدرس www.apadana.ac قسمت آموزش - تقویم آموزشی مراجعه نمائید و در تاریخ مشخص شده جهت واریز وجه و انتخاب واحد آنلاین اقدام فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید آیا ثبت نام بدون کنکور ارشد در رشته های مهندسی پذیرش دارید؟

با سلام

خیر . پذیرش در مقطع ارشد فقط از طریق آزمون می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام من رستم ریاضی بودهمیخوام رشته طراحی لباس بدون کنکور برم چند راه وجود داره که من بتونم این رشته رو بخونم

با سلام

برای ورود به این رشته 3 راهکار ممکن وجود دارد : 

1 - بایستی دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در رشته کاردانی طراحی دوخت پذیرش شوید.

2 - ابتدا یک مدرک کاردانی ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت پذیرش شوید.

3 - بایستی رشته / مقطع کارشناسی پیوسته طراحی لباس را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه این رشته / مقطع را ندارد . 

موفق باشید.

سلام من رشته ام عكاسيه و در كنكور رشته طراحى دوخت قبول شدم ميتونم ترم بهمن گرافيك در دانشگاه شما ثبت نام كنم؟

با سلام

جهت بررسی نیاز به کد 4 رقمی دیپلم تان می باشد . لطفا به جدول شماره 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای که بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد مراجعه فرمائید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام کاردانی رشته سخت افزار کامپیوتر هم دارید

با سلام

خیر متاسفانه . این مؤسسه رشته کاردانی کامپیوتر نرم افزار دارد.

موفق باشید.

با سلام. شرایط ثبت نام رشته میکروبیولوژی در دانشگاه آپادانا چیست؟

با سلام

متاسفانه این مؤسسه این رشته تحصیلی را ندارد . در صورت تمایل به ثبت نام در رشته های دیگر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام خدمت شما ایا دانشگاهی بدون کنکور وجود و دارد برای بهمن دانشجو درمقطع ارشد بپذیرد یا امکان تغییر رشته درمقطع ارشد هست؟

با سلام 

بدون کنکور خیر ولی در صورتیکه در کنکور شرکت کرده اید ولی از دانشگاه قبولی خود راضی نیستید می توانید در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده و مجددا انتخاب رشته / شهر انجام دهید. جهت تغییر رشته بایستی مجددا در کنکور ارشد شرکت نمائید.

موفق باشید.

سلام , من کارت پایان خدمت دارم و دیپلم , می خوام رشته حسابداری بخونم باید کنکور بدم بیام دانشگاه آپادانا ؟

با سلام

بستگی به دیپلم دارد اگر پیش دانشگاهی دارید بایستی وارد رشته کارشناسی پیوسته حسابداری شوید که برای ورود به این رشته بایستی آزمون سراسری شرکت کنید و در صورتیکه دیپلم متوسطه کارودانش یا فنی حرفه ای دارید باید در مقطع کاردانی رشته دیپلم تان پذیرش شوید که کاردانی حسابداری نیز با آزمون می باشد.

موفق باشید.

من ارشد عمران هستم وقبول شدم ولی کارشناسی واحد داشتم که دی تموم میشم میتونم ورودی بهن برم غیر انتفاعی قبول بودم مهر

با سلام

در صورتیکه شما پذیرفته شده ی ارشد این مؤسسه می باشید بله در غیر اینصورت بایستی از همان دانشگاه موردنظر بپرسید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید برای ترم بهمن ۹۸ رشته مهندسی معماری دارین؟؟

با سلام

بله ولی ظرفیت آن پر شده است. پذیرش در رشته کاردانی معماری ظرفیت دارد.لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام. من این ترم کارشناسی رشته برق از دانشگاه آزاد میگیرم. میتونم بعد از فارغ التحصیل شدن بیام دانشگاه آپادانا رشته حقوق بخونم؟ سربازی هم نرفتم.

با سلام

خیر. شما فقط اجازه ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را دارید چون نظام وظیفه برای هر مقطع تحصیلی فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر می نماید، مگر اینکه پایان خدمت بگیرید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید من دوترم دانشگاه ازاد داریون رشته حسابداری پاس کردم میخواستم بدونم میتونم از ترم بعد انتقالی به دانشگاه اپادانا بگیرم؟و اینکه شرایطش چی هست و چه مدارکی لازم هست ممنونم

با سلام

انتقالی از دانشگاه آزاد به غیرانتفاعی ممکن نمی باشد. بایستی ابتدا در این موسسه پذیرش شوید سپس از آن دانشگاه انصراف دهید. ضمنا واحدهای گذرانده شده تطبیق داده خواهد شد.

موفق باشید.

سلام من کنکور ارشد قبول دانشگاه غیر انتفاعی شدم ولی واحد داشتم نتونستم برم من ورودی بهمن میتونم برم همون دانشگاه که قبول شدم

با سلام

در صورتی که شما در مؤسسه آپادانا پذیرفته شده اید بله در غیر اینصورت بایستی از همان دانشگاهی که قبول شده اید بپرسید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشيد براي ثبت نام ترم بهمن كي بايد اقدام كنيم ؟

با سلام

مهلت ثبت نام تا قبل از تاریخ 98/10/30 می باشد. لطفا با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کپی شناسنامه و کارت ملی - عکس - کلیه مدارک آخرین مقطع تحصیلی + یک سری کپی 

موفق باشید.

سلام.میخواستم بدونم من ک دارم دیپلم تجربی99 رو میگیرم.ایا میتونم بدون کنکور رشته طراحی و دوخت دانشگاهتون رو ثبت نام کنم؟

با سلام

خیر . برای ورود به رشته طراحی دوخت حتما بایستی مدرک دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر... میخواستم بدونم ظرفیت رشته ی طراحی پوشاک کاردانی به کارشناسی تقریبا چند نفر هست توی تکمیل ظرفیت؟

با سلام 

ظرفیت این رشته 79 نفر می باشد.

موفق باشید.

سلام روزتون بخير نتايج تکمیل ظرفیت هفته پیش اعلام شده, اونهایی که در این مرحله دانشگاه آپادانا مقطع ارشد پذیرفته شدن برای ثبت نام کی باید اقدام کنند؟ باید از الان شروع به تحصیل کنند برای ترم مهر یا ترم بهمن؟

با سلام 

مهلت ثبت نام تا تاریخ 98/10/30 می باشد. لطفا با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید :

کلیه مدارک کارشناسی + یک سری کپی - کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی صفحات - 6 قطعه عکس 

ضمنا شما ورودی بهمن ماه سال 1398 می باشید.

موفق باشید.

سلام میخواستم بدونم شهریه رشته روانشناسی چقدر هست؟؟

با سلام

مجموع شهریه های ثابت و متغیر حدودا ترمی یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

موفق باشید.

سلام ببخشید من ارشدشیمی تجزیه دامغان روزانه قبول شدم حالامخای تکمیل ظرفیت ارشدشاهرودتجزیه تورثبتنام کنم ایاواحدهای گذرانده تطبیق میخوره یانه؟

با سلام

بایستی از همان دانشگاه مد نظرتان ( شاهرود ) بپرسید.

موفق باشید.

 

باسلام من کنکور ارشد 98 رشته پژوهش هنر شرکت کردم ایا درتکمیل ظرفیت میتوانم تغییر رشته بدم طراحی پارچه ولباس شرکت کنم؟

با سلام

خیر . فقط در رشته ای که آزمون داده اید می توانید انتخاب رشته کنید.

موفق باشید.

 

سلام ایا مشکلی واسم پیس نمیاد جهت شرکت در ازمون وکالت؟ اگر ابتدا با کارشناسی عمران ؛ کارشناسی ناپیوسته حقوق ثبتی رو خونده باشم حالا باید برم کاردانیش رو بخونم عاقلانه نیست ولی کاریه که شده بعدا فهمیدم که نمیشه واسه ازمون وکالت باید حتما کارشناسی ۴ ساله حقوق داشته باشی بازم حواستم مطمئن بشم ممنون

با سلام

بله برای شرکت در آزمون وکالت حتما بایستی رشته کاردانی و کارشناسی مرتبط باشد . ضمناً جهت اطمینان خاطر از مرکز وکلا نیز بپرسید.

موفق باشید. 

سلام من دانشگاه دولتی قب.ل شدم ولی ثبت نام نکردم حالا وقتش تموم شده ایا امکانش هست ثبت نام کنم باید چیکار کنم

با سلام

اگر منظور شما ثبت نام در مؤسسه آپادانا می باشد، ثبت نام تکمیل ظرفیت آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 مهلت دارد. و اگر منظور شما ثبت نام در آن دانشگاه دولتی که قبول شده اید می باشد، بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.

موفق باشید.

رشتم تو دبیرستان کامپیوتر بوده راحت ترین راه برای اینکه بتونم برای دانشگا طراحی دوخت بخونم چیست؟

با سلام

2 راهکار وجود دارد : 1 - ابتدا دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در کد رشته کاردانی طراحی دوخت ثبت نام کنید . 2 - ابتدا با همان دیپلم کامپیوتر مدرک کاردانی کامپیوتر بگیرید سپس برای مقطع کاردانی به کارشناسی در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت ثبت نام کنید.

موفق باشید.

 

سلام نمره پروژه من وارد نشده بوده .رفتم دانشگاه برای فارغ تحصیلی واردش کردن داخل ترم ۶ گفتن برای فارغ تحصیلی باید نامه بزنیم دانشگاه شیراز ۹۸/۶/۲۳نامه روزدن الان حدود ۵۰روزه هنوز تایید نکردن واسه فارغ تحصیلی ؟باید چکار کنم؟

با سلام

چون سقف سنوات تحصیلی شما به اتمام رسیده بوده، پرونده شما جهت اخذ مجوز ادامه تحصیل به کمیسیون موارد خاص دانشگاه شیراز ارسال شده است لطفا جهت پیگیری جواب آن با شماره تلفن 07136987 داخلی 103 سرکار خانم جهرمی تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام من سال۸۲ پرستاری قبول شدم ولی نرفتم. الان نمیتونم تو اون رشته ثبت نام کنم یا دوباره باید کنکوربدم.

با سلام

مؤسسه آپادانا رشته پرستاری ندارد. لذا بایستی سوالتان را از همان دانشگاهی که پذیرفته شده اید بپرسید.

موفق باشید.

 

سلام ميخواستم بدونم با مدرك ليسانس مهندسى فضاى سبز ميتونم دوباره كنكور تجربى شركت كنم ؟

با سلام

بله . برای شرکت در کنکور تجربی بایستی دارای مدرک پیش دانشگاهی باشید.

موفق باشید.

باسلام. زمان ثبت نام کاردانی به کارسناسی

با سلام

ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 مهلت دارد.

موفق باشید.

با سلام بنده دانشجوی ترم دو کامپیوتر هستم ورودی بهمن ۹۷، و قبل از وردو به دانشگاه آپادانا یک ترم رو در دانشگاه پیام نور بودم که البته اون ترم رو هم مرخصی گرفتم و واحدی رو اخذ نکردم ، خواستم ببینم الان میتونم تغییر رشته بدم به رشته تصویر پردازی یا خیر؟

با سلام

بستگی به نظام وظیفه دارد : اگر مشمول هستید و دانشگاه پیام نور برای شما معافیت تحصیلی گرفته باشد خیر و درغیر اینصورت بله. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم ايا امكان داره بدون كنكورو ديپلم ناقص در رشته هنرموسسه اپادانا ثبت نام كرد

با سلام

اگر منظور شما از رشته های هنر گرافیک و نقاشی می باشد در حال حاضر پذیرش بدون آزمون آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد ولی حتما بایستی تا تاریخ مذکور دیپلم خود را بگیرید.

موفق باشید.

سلام ,بنده در پذیرش بر اساس سوابق انتخاب رشته کردم,رشته شیلات خلیج فارس بوشهر قبول شدم,ولی میخواهم اولویت بعدی که معماری اپادانا هست رو بخونم,پذیرش بر اساس ثوابق هم کارنامه سبز یا فرایندی برای انتخاب اولویتهای انتخابی بعدی دارد یا خیر؟تشکر.

با سلام

با توجه به اینکه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی برای رشته معماری ورودی بهمن ماه تکمیل شده است، شما بایستی انتقالی توام با تغییر رشته بگیرید که مستلزم موافقت دانشگاه مبدا ( خلیج فارس بوشهر ) می باشد.

موفق باشید.

سلام میخواستم بدونم اگه من برم اموزشگاه طراحی لباس وبعدش مدرک که گرفتم میتونم باهمون مدرک وارددانشگاه بشم وشرایطش چجوریه ممنون.

با سلام

پس از اینکه از آن آموزشگاه آزاد درجه مهارت های مربوطه را اخذ کردید باید به اداره آموزش و پرورش ناحیه محل سکونت خود مراجعه کرده تا در فرمت دیپلم مورد تائید آموزش و پرورش تطبیق داده شود. ضمناً ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های طراحی دوخت و پوشاک آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد.

موفق باشید.

سلام من دیپلم طراحی دوخت دارم و خواستم بدونم ظرفیت تکمیله ی نه تا دیر نشده ثبت نام کنم

با سلام

ثبت نام تکمیل ظرفیت آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد. لطفا با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید.

کپی شناسنامه، کارت ملی، گواهی موقت و ریزنمرات متوسطه یا کاردانی - یک قطعه عکس پرسنلی 

موفق باشید.

سلام برای رشته حسابداری ترم مهر ثبت نام دارید؟

با سلام

مهلت ثبت نام برای ترم مهر به اتمام رسیده است.

لذا اگه منظور شما رشته های کاردانی پیوسته حسابداری و یا کارشناسی ناپیوسته حسابداری می باشد، برای ورودی بهمن ماه سال 1398 ثبت نام آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد ولی اگر منظور شما رشته کارشناسی پیوسته حسابداری می باشد، صرفاً با آزمون می باشد و بایستی در آزمون سراسری سال 1399 شرکت فرمائید.

موفق باشید.

سلام ببخشید شما واسه نیم سال دوم بهمن 98 هم بدون کنکور دانشجو ثبت نام میکنید؟! وقتش تا کی هست؟؟

با سلام

در صورتیکه بخش نامه تکمیل ظرفیت از سوی سازمان سنجش اعلام گردد، بله . جهت مطلع شدن از آغاز تکمیل ظرفیت لطفا پیج اینستاگرام موسسه آپادانا را دنبال کنید. apadana_uni@

موفق باشید.

با سلام و خسته نباشيد ببخشيد من تقريبا ٤ سال پيش تو موسسه شما دانشجو مهندسي پيوسته صنايع(شماره دانشجويي:٩٢٤٢٦٢٢٥)بودم و يه ترم با پاس كردن چند واحد هم خوندم و ادامه ندادم و پارسال انصراف از تحصيل دادم،حالا بنده برا مهاجرت و ارائه به سفارت نياز به مدركي دال بر اينكه واحد هايي از دانشگاه رو پاس كردم،آيا امكان اين هستش كه اين مدرك به من داده شود ،ممنون كه پاسخگو باشيد...

با سلام

در صورتیکه با موسسه تسویه حساب کنید کلیه مدارک پرونده ای و ریزنمرات دروس پاس شده به شما تحویل داده خواهد شد. در خصوص نحوه تسویه حساب با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 ( خانم بلاغی ) تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

 

سلام میخاستم بدونم دانشگاه اپادانا شیراز خوابگاه داره؟

با سلام

بله لطفا جهت اطلاعات بیشتر با آقای کشاورز با شماره تلفن 07136987 داخلی 119 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

من سال پیش یعنی ۹۷ورودی بهمن بودم و یک درس دوباره افتادم. سال پیش ۵۰۰ت شهریه ثابت دادم اما نیومدم اصلا .الان برای برگشت پولم باید چکار کنم؟کارشناسی هستم مدیریت بازرگانی

با سلام

لطفا هر چه سریعتر جهت مشاوره حضوری به موسسه ( واحد ثبت نام - خانم بلاغی ) مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام من ميخوام رشته روانشناسي بدون كنكور واسه ترم مهر ثبت نام كنم چيكار بايد بكنم؟

با سلام

مهلت ثبت نام برای ترم مهر به اتمام رسیده است.برای ترم بهمن نیز باید بخش نامه تکمیل ظرفیت اعلام گردد. خواهشمند است اطلاعیه های موسسه آپادانا را از طریق پیج @apadana_uni پیگیری نمائید.

موفق باشید.

سلام من ديپلم گرافيك كامپيوتر را دارم نيازي هست مدرك پيش دانشگاهي داشت براي ورود به دانشگاه؟؟

با سلام

برای ورود به رشته کاردانی گرافیک نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید ولی برای ورود به رشته های کارشناسی پیوسته حتما بایستی سال دوازدهم یا دوره پیش دانشگاهی را گذرانده باشید.

موفق باشید.

سلام لطف میکنید کد پستی دانشگاه رو اعلام کنید برای تاییدیه تحصیلی میخوام

با سلام

7187985443

موفق باشید.

میخواستم بدونم مدرک دانشگاه اپادانا معتبر هست؟! و اینکه درسته که میگن مدرک دانشگاه شیراز میدن ؟! لطفت زود جواب بدین . ممنون

با سلام

موسسه آپادانا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات فناوری می باشد و تحت نظارت مستقیم دانشگاه شیراز می باشد. ضمنا مدرک موسسه آپادانا توسط وزارت علوم جهت ترجمه به خارج از کشور تائید می گردد.

موفق باشید.

من رشته ی مهندسی پزشکی این دانشگاه رو قبول شدم، برای ثبت نام چه مدارکی باید بیارم؟

با سلام

– اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن

2 – اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن

3 - عکس 4*3 جدید تمام رخ (خواهران 4 قطعه، برادران 6 قطعه) ضمناً تمامی عکسها باید پشت نویسی کامل شوند.

4 – اصل گواهی موقت پایان دوره متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم عکسدار و مهر و امضا شده + 2 سری کپی

5- اصل ریز نمرات دوره متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم عکسدار و مهر و امضا شده و تمبردار + 2 سری کپی

6- اصل مدرک پایان دوره دیپلم متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم عکسدار و مهر و امضا شده + 2 سری کپی

7 - فيش پستي درخواست تأئيديه تحصيلي ديپلم متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم به دانشگاه محل قبولي.

8 - شهریه آموزشی علی الحساب به مبلغ پنج میلیون ریال (5،000،000 ریال ) می باشد که در مکان مؤسسه از طریق دستگاه کارتخوان قابل پرداخت می باشد.

9 - پرینت قبولی ازسایت سازمان سنجش

10 - آقایان در صورت داشتن کارت پایان یا معافیت خدمت، ارائه اصل و کپی این کارت الزامی است .

  • قابل توجه دانشجویانی که موفق به اخذ مدرک دیپلم متوسطه تا تاریخ 31/06/98 نخواهند شد، ( دروس پاس نشده دارند ) : از این دسته از داوطلبان به صورت مشروط ثبت نام به عمل خواهد آمد و ورودی بهمن ماه سال 98 خواهند بود.
  • موفق باشید.
من مهندسی پزشکی موسسه پاسارگاد قبول شدم میشه بیام آپادانا همین رشته و بخونم یا انتقالی بگیرم؟؟

با سلام

در صورتیکه موسسه پاسارگاد با انتقالی شما به موسسه آپادانا موافقت نمایند بله در غیر اینصورت بایستی منتظر مرحله تکمیل ظرفیت باشید. جهت اطلاع از آغاز تکمیل ظرفیت لطفا اطلاعیه های موسسه آپادانا را از طریق پیج apadana_uni@ دنبال نمائید.

موفق باشید.

ایا من میتونم با مدرک دانشگاه فنی و حرفه ای رشته سخت افزار کارشناسی نرم افزار دانشگاه ازاد برم؟

با سلام

در صورتیکه سال دوازدهم یا دوره کاردانی را گذرانده باشید بله . ضمناً شما بایستی سوالتان را از همان دانشگاه مدنظر ( دانشگاه آزاد ) بپرسید.

موفق باشید.

آیا با معدل کتبی نهایی ۱۲ احتمال قبولی در رشته مهندسی پزشکی هس؟؟؟

با سلام

مؤسسه آپادانا نمی تواند در این خصوص اظهارنظر کند و گزینش فقط توسط سازمان سنجش صورت می گیرد.لذا شما بایستی منتظر اعلام نتایج باشید.

موفق باشید.

سلام من كلاس يازدهم معماري هستم ميخواستم بدونم كه براي كنكور كنكور رياضي بدم بهتره يا كنكور هنر چون من در كنار معماري تو اين يك سال بعد از ظهر كلاساي رياضي و فيزيك و.. رفتم و توانايي كنةور رياضي دادن رو دارم به نظرتون كدومش درست تر هست

با سلام

شما فقط می توانید در آزمون کاردانی رشته معماری شرکت کنید و برای شرکت در کنکور ریاضی حتما بایستی دوره پیش دانشگاهیی یا سال دوازدهم را گذرانده باشید.

موفق باشید.

سلام وقت بخیر . مهلت ثبت نام برای مهر ۹۸ تا کی هس؟

با سلام

در صورتیکه شما در مؤسسه آپادانا پذیرفته شده باشید تا 10 مهر مهلت ثبت نام دارید.

موفق باشید.

سلام من یکی از دروس عمومی رو نگذروندم الان بعد از یکسال یادم نیست چه درسی هست ولیست دروس عمومی رشته طراحی دوخت رو میخواستم

با سلام

لطفا در این خصوص با سرکار خانم موسوی با شماره تلفن 07136987 داخلی 107 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من میخواستم این ترم مرخصی بگیرم باید چی کار کنم ؟ 9714105047

با سلام

در این خصوص لطفا با کارشناس رشته خود تماس بگیرید . 

موفق باشید.

سلام ايا هنوز هم امكان ثبت نام بدون كنكور رشته روانشناسي يا مهندسي پزشكي هست يا وقتش تموم شده؟

با سلام

متاسفانه مهلت آن تمام شده و سایت ثبت نام تا اطلاع ثانوی بسته شده است.

موفق باشید.

با عرض سلام بنده فارغ التحصیل رشته گرافیک در سال 92 هستم ، برای گرفتن مدرکم چه روزهایی میتونم مراجعه کنم؟

با سلام

همه روزه بین ساعات 8 تا 13 لطفا جهت اطلاعات بیشتر با سرکار خانم جعفری زاده با شماره تلفن 07136987 داخلی 108 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید. من سطح 1 حوزه رو تموم کردم و مدرک کاردانی فقه و اصول دارم. میخواستم بدونم با این مدرک میتونم توی دانشگاه برای تربیت معلم پذیرش بشم !?

با سلام

متاسفانه مؤسسه آپادانا رشته های تربیت معلم ندارد لذا بایستی از دانشگاه هایی که رشته های تربیت معلم را دارند بپرسید.

موفق باشید.

سلام ببخشید من ثبت نام اولیه را هم که تا تاریخ 28 شهریور بود انجام ندادم اما الان بسیار علاقه مند هستم ک در رشته روانشناسی شرکت کنم.. ایا امکان پذیر هست که حضوری خدمت برسم؟

با سلام

متاسفانه خیر.لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام .من تازه امسال میخواستم برم دانشگاه ازاد و هنوز مدارکمو تحویل ندادم فقط اسکن مدارکمو اینترنتی برای دانشگاه فرستادم و هزینه ثابت رو دادم ..و هیچ انتخاب واحدی هم نکردم ایا میتونم پولم رو پس بگیرم ؟ لطفا سریع پاسخ بدید واقعا نمی دونم چیکار کنم !????????

با سلام

لطفا سوالتان را از همان دانشگاه مدنظرتان ( دانشگاه آزاد ) بپرسید.

موفق باشید.

سلام نتیجه ترم اولی ها صرفا بر اساس سوابق کی اعلام میشه ؟ و چجوری اعلام میشه؟

با سلام

بر طبق اطلاعیه سازمان سنجش نتایج تا 10 مهر ماه در سایت سنجش  www.sanjesh.org اعلام می گردد.

موفق باشید.

من دیپلم تجربی هستم . خیلی دوره ها را سرکار گذروندم . میشه با مدرکهایی که برای دوره ها دارم . لیسانس دریافت کنم ؟

با سلام

برای دریافت مدرک لیسانس حتما بایستی مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم یا سال 12 داشته باشید.

موفق باشید.

اگر یکبار علمی کاربردی بدون کنکور شرکت کرده و قبول شده باشی اما نرفته باشی..مجدد در دوره بعد میتوانیم شرکت کنیم؟

با سلام

بله . قبولی در دانشگاه علمی کاربردی و عدم مراجعه منجر به محرومیت از آمون نخواهد شد.

موفق باشید.

سلام ببخشید من با معدل کتبی نهایی15/17رشته تجربی امکان قبولی رشته علوم ورزشی موسسه شمارو دارم؟

با سلام

گزینش فقط توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد ولی با توجه به ظرفیت این رشته احتمال قبولی شما زیاد است.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من دیپلم ادبیات دارم و پیش دانشگاهی رو نخوندم میتونم کاردانی و در موسس عالی بگذرونم چه رشته هایی روقادرم ادامه بدم بدون پیش دانشگاهی ؟

با سلام

خیر متاسفانه شما شرایط ثبت نام در هیچ یک از رشته های مؤسسه آپادانا را ندارید. یا باید مدرک پیش دانشگاهی و یا سال دوازدهم داشته باشید یا دیپلم فنی و حرفه ای یا کار و دانش داشته باشید.

موفق باشید.

سلام خسته نباوشیدمن ۲سال پیش کنکورمعماری دادم قبول شدم ولی دانشگاه انصراف دادم الان بعد۲سال میخوام دوباره برم دانشگاه البته رشته علوم پایه اموزش کلاس های ابتدایی ولی بهم میگن مدرک پیش دانشگاهی میخوادمن بایدچیکارکنم واقعاراه حلی نیس بتونم ثبت نام کنم میگن بایدبرم مربی بهداشت مدارس کاردانی بخونم بعدش کارشناسی اموزش ابتدایی شرکت کنم ولی من دروس فیزیک ریاضی ضعیف درس های مربی بهداشت هم دیدم همینه میشه کمکم کنین ممنونم واقعادودل شدم ازطرفی هم واقعامعلمی دوس دارم

با سلام 

شما بایستی مجدداً در آزمون شرکت کرده و رشته های تربیت معلم یا دبیری را انتخاب نمائید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

 

با عرض سلام من دیپلم کاردانش گرافیک دارم. واسه ادامه تحصیل در مقطع کاردانی در موسسه شما میتونم اقدام کنم؟

با سلام

بله شما می توانید در رشته کاردانی گرافیک در مؤسسه آپادانا ادامه تحصیل دهید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر راجع به نحوه ورود به این رشته با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام... من مدرک کارشناسی مهندسی معماری دارم.. میخام برای ارشد معماری داخلی بخونم... آیا با مدرک ارشد معماری داخلی میتونم در آزمون نظام مهندسی طراحی معماری شرکت کنم!؟ یا باید از طریق مدرک کارشناسی معماریم اقدام ب شرکت در آزمون نظام مهندسی کنم!؟

با سلام

شما بایستی این سوال را از سازمان نظام مهندسی بپرسید.

موفق باشید.


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.