راهنمای تدوین و نگارش پایان نامه

دانشجوی عزیز گذراندن دروس دوره کارشناسی ارشد و فرا رسیدن زمان انجام امور پایان نامه دوره تحصیلات تکمیلی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از درگاه ایزد متعال می خواهیم که در اندوختن صحیح دانش و بهره گیری از حداکثر توان و استعداد خدادادی خود در امور تحصیلی موفق و مؤید و برای میهن اسلامی ایران فردی مفید و مؤثر باشید.
انتظار می رود با مطالعه ی دقیق راهنمای نگارش پایان نامه و رعایت قوانین آموزشی، بتوانید برنامه های مربوط به پایان نامه خود را به نیکی سامان دهید، تا در پیمودن این راه ارزشمند با وقفه یا مانعی برخورد نکنید. توجه داشته باشید به عنوان یک اصل حقوقی، ناآگاهی از قانون، مانع اجرای قانون و تخطی از آن نمی شود. در ادامه دو فایل مورد نیاز برای تدوین پایان نامه وجود دارد. در فایل اول کلیه نکات ویراریشی که می بایست برای تدوین پایان نامه رعایت شود آورده شده است. فایل دوم شامل نحوه ارجاع دهی بر اساس شیوه APA است. لازم است با مطالعه دقیق آن شیوه ارجاع دهی در متن و پایان متن را رعایت فرمایید. در صورت وجود هر گونه ابهام در مفاد این آیین نامه، به استادان محترم راهنما و مشاور، مدیران گروه یا کارشناسان تحصیلات تکمیلی مؤسسه مراجعه نمایید.
خدایا چنان کن سرانجام کار     تو خشنود باشی و ما رستگار
با آرزوی توفیق الهی
مدیریت تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی آپادانا

دانلود سبک مرجع نویسی APA

دانلود فایل نمونه


مؤسسه آموزش عالی آپادانا از مهر ماه 1387 با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همت جمعی از اساتید نمونه و برجسته دانشگاه شیراز فعالیت آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نموده است. این مؤسسه در حال حاضر در رشته های هنر و معماری، فنی مهندسی و علوم انسانی، در مقاطع مختلف كاردانی و كارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش آموزش كشور و هم چنین پذیرش های بدون آزمون این سازمان (بجز در مقطع ارشد)، دانشجو می پذیرد و امیدوار است در سال های آتی دوره های آموزشی خود را در رشته ها و مقاطع دیگر گسترش دهد. كلیه قوانین و مقررات مؤسسه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدارك تحصیلی دانش آموختگان مؤسسه مورد تأیید رسمی این وزارت می باشد.